KULTURKA - besplatne edukativno-kreativne radionice za djecu i mlade

Autor: Vesna Orešković, 2. 2. 2024.

Kulturka su besplatne edukativno-kreativne radionice za djecu i mlade koje  pokrećemo u Kulturnom centru Travno.
Djeca i mladi dobit će priliku kreativno se izražavati i stvarati na različitim tematskim radionicama koje će se održavati u večernjim terminima svake DRUGE subote u mjesecu u Kulturnom centru Travno. U terminu održavanja večernje predstave za odrasle, djeca i mladi moći će se educirati, kreativno izražavati te se dobro zabaviti sa svojim vršnjacima na radionici.

Krećemo 10. veljače  s dramsko-likovnom radionicom u terminu od 19 do 20.30 sati.

OPIS RADIONICE:
Na dramsko-likovnoj radionici sudionici će se upoznati s određenim likovnim djelima na zabavan, inovativan i interaktivan način – dramskim vježbama stvarat će vlastite interpretacije umjetničkih djela, likovnim izrazom ih prenijeti na papir, zatim ih oživjeti improvizacijom.
Dob polaznika: 9 – 15 godina
Voditeljica radionice: Jelena Kovačić, sveučilišna specijalistica dramske pedagogije
Prijave su moguće na jelena@kuctravno.hr, broj sudionika je ograničen (15 polaznika).