> Natjecanja

Lidrano 2023.

Autor: Sanja Jurić, 13. 2. 2023.

Učenici Osnovne škole Čučerje i ove su godine sudjelovali na Gradskoj smotri LiDraNo u Osnovnoj školi Lovre pl. Matačića. Natjecanje je održano 9. veljače 2023. godine. Učenici naše škole sudjelovali su u dramskom i literarnom izričaju. U kategoriji literarnih radova natjecali su se učenici Matej Sruk s pjesmom Pjesnikova samoća, učenica Viktorija Jug s radom Noćna čarolija te učenik Gabrijel Svibovec s radom Putovanje kroz tvornicu čokolade.

U Kulturnom centru Peščenica našu školu predstavio je učenik Martin Krvarić Kaštelac s monologom Mamina maza Sanje Pilić. Mentorice su bile profesorice Iva Franić i Iva Uremović.

Na Županijsku smotru prošao je učenik Matej Sruk. Svim našim učenicima čestitamo na zapaženom rezultatu, a Mateju želimo sreću na daljnjem natjecanju!