> Natjecanja

Dabar natjecanje - studeni 2021.

Autor: Jelena Bekavac Krčadinac, 31. 1. 2022.

Dabar je međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja.

Osnovna škole Čučerje je u studenom 2021. po prvi put bila sudionik Dabar natjecanja. Učenici sedmih razreda koji pohađaju dodatnu nastave matematike imali su mogućnost sudjelovanja zajedno s profesoricom matematike Jelenom Bekavac Krčadinac.

Učenici sedmih razreda OŠ Čučerje sudjelovali su u kategoriji MegaDabar zajedno s 9 568 učenika iz RH i imali su za riješiti 12 problemskih zadataka prilagođenih njihovom uzrastu u 40 minuta.

Irma Kostrec i Matej Sruk su po uspjehu izdvojeni među 10% najboljih učenika u kategoriji MegaDabar. Čestitamo!

Učenice Ivana Mašić Prpić i Luna Jurišić su u gornjoj polovici rang liste. Čestitamo!

Profesorica Jelena Bekavac Krčadinac  natjecala se u kategoriji Učitelji. Zajedno s još 438 učitelja imala je 40 minuta za riješiti 12 zahtjevnih problemskih zadataka i po uspjehu je izdvojena među 10% najboljih učitelja. Čestitamo!

Priloženi dokumenti:
Dabar_natjecanje_izvjesce_2021.pdf (313.37 KB)