> Natjecanja

"Klokan bez granica 2023." - 10% najuspješnijih natjecatelja

Autor: Jelena Bekavac Krčadinac, 1. 5. 2023.

Rezultati matematičkog natjecanja „Klokan bez granica“ održanog 16.3.2023.

Matematičkom natjecanju pristupilo je ukupno 60 učenika OŠ Čučerje.

U kategoriji Pčelice natjecalo se 20 učenika drugog razreda, u kategoriji Leptirići natjecalo se 14 učenika trećih razreda, u kategoriji Ecolier natjecalo se 12 učenika 4. i 5. razreda i u kategoriji Benjamin natjecalo se 8 učenika 6. i 7. razreda i u kategoriji Cadet natjecalo se 6 učenika 8. razreda.

Konačni rezultati učenika koji su se plasirali među 10% najuspješnijih natjecatelja objavljeni su 27.4. Posebnu nagradu krajem svibnja dobit će učenici:

Fran Colić 2.b

Matej Šostar 2.d

Josip Šušković Mihiček 3.a

Tin Milovac 4.b

Ivan Vid Glavan 7.a

Rješenja zadataka i konačne rang liste (10% najbolje plasiranih) nalaze se na poveznici https://matematika.hr/klokan/2023

Čestitamo.