Pozivni natječaj

Autor: Biljana Fluka, 13. 9. 2016.

OŠ Čučerje

Poštovani,

molim da nam pošaljete ponudu za terensku nastavu - Krapina (muzej je rezerviran 26. 4. za našu školu, ali možete to još i provjeriti).

Ponuda treba sadržavati:

a) prijevoz autobusa

b) ulaznicu za muzej

c) stručno vodstvo

d) radionice za učenike

e) obilazak Crkve Marije Jeruzalemske na Trškom vrhu – ako je moguće

f) ručak: pomfrit, pohani pileći file, salata, ketchup, desert

Ponuda treba biti na bazi 83 učenika (+/- 5), 5 gratisa - jedan po razredu i 7 učiteljica.

Molim da u cijenu ponude uračunate i potrebne ulaznice te stavke putnog osiguranja od posljedica nesretnog slučaja/nezgode.

Rok za slanje ponuda je 10 dana (8 radnih). Natječaj počinje 27.veljače i traje do 8. ožujka 2017. godine.

Ponude dostaviti na mail: kubin.ana@gmail.com      ili

adresu škole:

Osnovna škola Čučerje

Srdačan pozdrav,

učiteljica Ana Kubin Jodanović

(mob: 091/8883-182)

OSNOVNA ŠKOLA ČUČERJE

Tel/ fax : 01/ 2986487, 01/  2950560

E – mail : ured@os-cucerje-zg.skole.hr

KLASA: 602-02/16-02/82

UR BROJ: 251-139-016-01

Zagreb, 13. rujna 2016.

TURISTIČKE AGENCIJE

PRIJEVOZNIK

Predmet: Pozivni natječaj za organizaciju prijevoza učenika na različite destinacije u gradu Zagrebu  tijekom školske godine 2016. / 2017.

Školskim kurikulumom i Godišnjim planom i programom rada škole u školskoj godini 2016. /2017. u okviru izvanučioničke nastave, predviđeni su posjeti učenika kinima, kazalištima, galerijama, muzejima i drugim kulturnim i javnim ustanovama na području grada Zagreba.

Temeljem članku 12. , stavak 1. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole ( Narodne novine broj 87/14 i 81/15), školska ustanova samostalno organizira posjet kulturnim i javnim ustanovama te sudjelovanje u kulturnim i sportskim manifestacijama i događajima, kao i druge aktivnosti koje su u funkciji ostvarivanja odgojno-obrazovnih ciljeva i zadaća kulturne i javne djelatnosti škole. U tom slučaju školska ustanova izravno dogovara uslugu s davateljima usluga potrebnih za realizaciju planiranog posjeta ili  izvanučioničke nastave.

U skladu s navedenim, pozivamo prijevoznike / agencije da daju svoje ponude, a povjerenstvo škole će odabrati najpovoljnijeg ponuditelja te ga angažirati za organizaciju prijevoza učenika za sve posjete u gradu Zagrebu  tijekom školske godine 2016. / 2017..

Napominjemo da se ponuditelj usluge obvezuje za prijevoz osigurati ispravan i uredan autobus, u skladu s Pravilnikom o uvjetima koje moraju ispunjavati autobusi kojima se organizirano  prevoze djeca.

Molimo da nam pošaljete cjenik za autobuse s različitim brojem sjedala  ( do 50 sjedala i preko 50 sjedala)  te predvide mogućnost izdavanja pojedinačne karte ili potvrde o izvršenom prijevozu za svakog učenika.

Ponude pošaljite poštom na adresu škole s napomenom ZA POZIVNI NATJEČAJ - NE OTVARATI.

Natječaj je otvoren do 22. rujna 2016.  Rezultati natječaja bit će objavljeni na mrežnim stranicama škole.

Ravnateljica:

Vesna Orešković, prof