Odluka

Autor: Biljana Fluka, 21. 10. 2015.

OSNOVNA ŠKOLA ČUČERJE

PREDMET : Odluka o odabiru agencije za organizaciju prijevoza učenika na različite destinacije u gradu Zagrebu  tijekom školske godine 2015. / 2016.

Sastanak Povjerenstva za odabir agencije za organizaciju prijevoza učenika na različite destinacije u gradu Zagrebu  tijekom školske godine 2015. / 2016. održan je u utorak, 20. listopada 2015. godine u 18.00 sati.

Sukladno uvjetima pozivnog natječaja od 06.listopada 2015., pristiglo je pet (5) ponuda . Ponude su poslali: Potočki promet d.o.o. Radoboj; Čazmatrans, Zagreb; Autoturist-park, Zagreb; Ibus d.o.o. Zagreb i Samoborček EU GRUPA d.o.o. , Samobor.  Sve ponude stigle su u propisanom roku, a raščlambom ponuda utvrđeno je da agencije ispunjavaju uvjete iz pozivnog natječaja.

Jednoglasno je donesena odluka: Davatelj usluga za organizaciju prijevoza učenika na različite destinacije u gradu Zagrebu  tijekom školske godine 2015. / 2016. bit će Potočki promet d.o.o., 49232 Radoboj.

ravnateljica: Vesna Orešković, prof