Autor: Biljana Fluka, 7. 10. 2015.

OSNOVNA ŠKOLA ČUČERJE

Čučerska cesta 382

Tel/ fax : 01/ 2986487, 01/  2950560

E – mail : ured@os-cucerje-zg.skole.hr

KLASA: 602-02/15-01/42

UR BROJ: 251-139-015-1

Zagreb, 06. listopada 2015.

TURISTIČKA AGENCIJA

PRIJEVOZNIK

Predmet: Pozivni natječaj za organizaciju prijevoza učenika na različite destinacije u gradu Zagrebu  tijekom školske godine 2015. / 2016.

Školskim kurikulumom i Godišnjim planom i programom rada škole u školskoj godini 2015. /2016. u okviru izvanučioničke nastave, predviđeni su posjeti učenika kinima, kazalištima, galerijama, muzejima i drugim kulturnim i javnim ustanovama na području grada Zagreba.

Temeljem članku 12. , stavak 1. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole ( Narodne novine broj 87/14 i 81/15), školska ustanova samostalno organizira posjet kulturnim i javnim ustanovama te sudjelovanje u kulturnim i sportskim manifestacijama i događajima, kao i druge aktivnosti koje su u funkciji ostvarivanja odgojno-obrazovnih ciljeva i zadaća kulturne i javne djelatnosti škole. U tom slučaju školska ustanova izravno dogovara uslugu s davateljima usluga potrebnih za realizaciju planiranog posjeta ili  izvanučioničke nastave.

U skladu s navedenim, pozivamo prijevoznike / agencije da daju svoje ponude, a povjerenstvo škole će odabrati najpovoljnijeg ponuditelja te ga angažirati za organizaciju prijevoza učenika za sve posjete u gradu Zagrebu  tijekom školske godine 2015. / 2016..

Napominjemo da se ponuditelj usluge obvezuje za prijevoz osigurati ispravan i uredan autobus, u skladu s Pravilnikom o uvjetima koje moraju ispunjavati autobusi kojima se organizirano  prevoze djeca.

Molimo da nam pošaljete cjenik za autobuse s različitim brojem sjedala  ( do 50 sjedala i preko 50 sjedala)  te predvide mogućnost izdavanja pojedinačne karte ili potvrde o izvršenom prijevozu za svakog učenika.

Ponude pošaljite poštom na adresu škole s napomenom ZA POZIVNI NATJEČA- NE OTVARATI.

Natječaj je otvoren do 16. listopada,  a javno otvaranje ponuda i odabir agecije / prijevoznika bit će 20. listopada  2015. u 18.00 sati.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na mrežnim stranicama škole.

Ravnateljica:

Vesna Orešković, prof