> EKO škola
EKO sadržaji

Vijest

Autor: Biljana Fluka, 22. 3. 2017.

EKO aktivnosti 1. c razreda

Učenici  1.c razreda na Satu razrednika uređivali su svoju učionicu.  S dolaskom lijepog vremena izašli su na školsko dvorište  i pokupili smeće. Stari papir bacili su plavi, a plastične boce u žuti spremnik, točno onako kako smo naučili  na satu Prirode i društva. Likovna kultura poslužila je za izradu oslikanih eko poruka. Njima smo uredili naš pano koji će nas podsjećati da ČUVAMO ZEMLJU JER ONA ĆE NAM TO VRATITI!

EKO ŠKOLA

Naša škola je i službeno postala

međunarodna Ekoškola.

Na svečanosti koja je održana 12. svibnja 2017. u Gastro Globusu na Zagrebačkom velesajmu, promovirana je 17. generacija međunarodnih Ekoškola iz Republike Hrvatske. Tom prigodom predstavnici naše škole dobili su povelju (certifikat) i prestižnu zelenu zastavu.