Važno!

Autor: Biljana Fluka, 3. 8. 2009.

OBAVIJEST O UDŽBENICIMA!

POZIV RODITELJIMA I UČENICIMA

Prema naputku Agencije za odgoj i obrazovanje , a u svezi nabavke udžbenika za nastupajuću školsku godinu, molimo sve roditelje, učenike i zainteresirane strane da se uključe u aktivnosti usmjerene na razmjenu i povrat uščuvanih, a već uporabljivanih udžbenika.

Razmjena i povrat udžbenika trebaju se odvijati na temelju popisa odabranih udžbenika.

Ukoliko stare udžbenike ne razmijenite ( darujete), a oni su uporabljivi, pozivamo vas da ih vratite u školu.

Udžbenike možete predati u knjižnici škole u Čučerju od 20. kolovoza 2009. godine, a u školi u Dankovcu od 24. kolovoza 2009. godine od 10,00 -14,00 sati.

Unaprijed zahvaljujemo svima koji se uključe u ove aktivnosti!

POGLEDAJTE POPIS UDŽBENIKA PO RAZREDIMA.

Priloženi dokumenti:
Popis udzbenika.doc (295.00 KB)