Vijest

Autor: Biljana Fluka, 12. 3. 2016.

VEČER  POEZIJE

U petak 19. veljače 2016. u 17 sati u našoj školi održana je Večer poezije. Večeri su prisustvovali učenici šestih razreda, gosti pjesnici Goran Zajček i Andrea Rašpolić, profesorica Uremović te knjižničarka i ravnateljica škole. U večer poezije uvela nas je Lucija Šušković kratkim izlaganjem o početku slavljenja Valentinova. Učenica je nagrađena gromoglasnim pljeskom. Zatim su učenici čitali svoje ljubavne pjesme i pjesme hrvatskih pjesnika. Učenik Petar Sruk odsvirao nam je jednu klavirsku skladbu. Potom su i naši gosti pročitali neke svoje ljubavne pjesme nakon čega im je nekoliko učenika uputilo pitanja o načinu njihovog pisanja. Druženje je završilo gledanjem ljubavnih isječaka iz filmova koje je za ovu prigodu pripremio Bruno Gregurec i malom zakuskom uz glazbu.

Barbara Frljak