Vijest

Autor: Biljana Fluka, 24. 11. 2013.

Projekt VOLIM SVOJU UČIONICU u 2. a razredu

Na prijedlog mame Marković, koja je ujedno i predstavnik roditelja 2.a razeda u Vijeću roditelja, i u sklopu projekta Volim svoju učionicu, roditelji su prihvatili ideju uređenja učionice.

Tijekom petka i subote (15. i 16. 11. 2013.), roditelji Koprivnjak, Marković, Šporčić, Šušković-Medved  i Vuglar su se prihvatili posla i uljepšali učionicu 2.a razreda. U ta dva dana su: oličili zid na kojem se nalazi ploča i na njega ispisali četiri čarobne riječi, oličili zid nasuprot ploče, popravili ormare i postavili nova vrata na ormare te ih oblijepili geometrijskim likovima.Učionica je dobila i novi sat kako bi svi lakše pratili vrijeme, a i nastavu iz prirode i društva (Vrijeme). Promijenili su i površinu stola na kojem je računalo s pisačem. Na kraju su oribali sve stolice i klupe.

Tom svojom gestom su potvrdili onu uzrečicu: Kad se male ruke slože, sve se može!!!

Učenici 2.a razreda i njihova učiteljica su im veoma zahvalni zbog tog plemenitog čina i sretni što su im osvježili učionu i učinili je još ljepšom i veselijom.