Dan jabuka

Autor: Sanja Jurić, 22. 10. 2023.

Učenici 4.a razreda su sa svojim učiteljicama Renatom K. i Mirjanom K. T. U petak, 20.10. obilježili Svjetski dan jabuka. U obilježavanje su se uključili i roditelji ispekavši slasne i ukusne delicije od jabuka. Zahvaljujemo im na tome!

Povodom Dana jabuka, ali i početka jeseni učenici iz skupine produženog boravka 1. i 2. razreda pod vodstvom učiteljica Mirjane i Antonije udružili su snage i izradili košaru punu jabuka. Pri izradi košare korišteno je više materijala i likovnih tehnika od akvarela, flomastera, kolaž papira, novina, korištenih plakata, dugmeta i sl.
Isto tako, učenici iz skupine produženog boravka na Dan jabuka osladili su se lizalicama od jabuka, čokolade i šarenog posipa.