Radionica

Autor: Biljana Fluka, 7. 5. 2018.

Radionica kreativnog pisanja

U petak 27. travnja 2018. u učionici Hrvatskog jezika organizirana je radionica kreativnog pisanja pod vodstvom profesorice Ive Uremović. Na radionici su sudjelovali učenici 6.a i 6.b razreda, a poseban gost bio je pjesnik i pisac kratkih priča Goran Zajček. Svrha radionice bilo je razvijanje dječje mašte. Učenici su dobili nekoliko tema o kojima su mogli pisati na različite načine. Zatim su neki učenici pročitali svoje radove, a nakon toga je svaki učenik dobio afirmacijsku poruku vezanu uz čitanje i pisanje. Nakon čitanja tekstova učenici su se počastili grickalicama koje su donijeli.

Ana Orešković, Marta Šalić, 6.a