Državna smotra

Autor: Biljana Fluka, 8. 10. 2017.

Naša zadruga na 29. Smotri učeničkih zadruga

Republike Hrvatske u Zadru

Od 3. - 6. listopada 2017. naša je zadruga sudjelovala na državnoj smotri zadruga u Zadru. Našu su zadrugu predstavljale učenice 7. a razreda Lorena Svibovec i Eva Pecigoš te učiteljica Biljana Fluka. Na smotri je sudjelovalo 69 učeničkih zadruga iz Hrvatske i jedna iz inozemstva. Još je 10 zadruga sudjelovalo sa svojim istraživačkim radovima. Sudionici smotre su mogli sudjelovati u raznim radionicama i naučiti nove vještine. Svaku večer u prostoru hostela organizirano je zajedničko druženje svih sudionika smotre gdje su se razmjenjivala iskustva i sklapala prijateljstva.

Štand naše zadruge:

Lorena i Eva na svečanom zatvaranju primaju priznanja:

Neki od radova ostalih zadruga: