Škola u prirodi

Autor: Biljana Fluka, 15. 6. 2016.

ČETVRTI RAZREDI U CRIKVENICI

Učenici 4. a, b i c razreda su sa svojim razrednim učiteljicama i asistentom boravili u Školi u prirodi, u Crikvenici - Stoimena, od 6. lipnja do 10. lipnja 2016. godine. Bili su smješteni u pansionu Veli Jože. Osim Crikvenice posjetili smo i Selce, otok Krk (Vrbnik i ​spilju Biserujku). Slobodno vrijeme je iskorišteno za kupanje, druženje i razne sportske i društvene igre. Večernji termini su bili rezervirani za disco večer uz dodatne aktivnosti. Boravak je protekao u pozitivnom ozračju. Učenici su pohvaljeni za pridržavanje kućnog reda, pozorno slušanje animatora  i predavača te za održavanje spavaonica urednim. Povratak kućama je protekao veselo, uz pjesmu.