Autor: Biljana Fluka, 12. 11. 2015.

"Dođi, vidi, pomozi"

Poštovani učenici i roditelji ,

u subotu, 14. studenoga 2015. godine od 15.00 do 20.00 sati  Muzej suvremene umjetnosti i Hrvatski Crveni križ, Gradsko društvo Crvenog križa Zagreb humanitarnom akcijom “Dođi, vidi, pomozi“ - za djecu u izbjegličkoj krizi obilježit će Međunarodni dan tolerancije.

Program cjelodnevnog druženja namijenjen je djeci i njihovim obiteljima u želji da se ublaže posljedice izbjegličke krize, te pomogne najmlađima.

Sudjelovanjem djece u likovnim, glazbenim, kazališnim i filmskim programima, ali i poznatih glazbenika, prikupit će se novčane donacije, dječja hrana, higijenske potrepštine, zimska obuća  i  odjeća.

Pozivaju se učenici i njihovi roditelji na sudjelovanje u istima u prostoru Muzeja suvremene umjetnosti, 10 000 Zagreb, Avenija Dubrovnik 17.