Riječ ravnateljice

Autor: Biljana Fluka, 20. 11. 2014.

Poštovani posjetitelji naše stranice,

dragi roditelji i učenici!

Čast mi je i zadovoljstvo što smo dugi niz godina surađivali, zajednički stvarali, gradili i voljeli NAŠU ŠKOLU.

Prošlo je 38 godina mojeg profesionalnog rada u OŠ Čučerje, od čega 14 godina na mjestu učiteljice povijesti i geografije, te gotovo 24 godine ravnateljskog staža. Jedan dio mog životnog puta završava, a ovaj drugi, nadam se, tek dolazi.

Odlazak u mirovinu ne shvaćam kao neki kraj, već vjerujem da još postoji vrijeme za zasluženo iskorištavanje drugih potencijala, talenata i želja koje svi mi imamo i nadamo se da ćemo ih jednom ostvariti. U toj nadi odlazim i ja, ali i nadi da ću uvijek biti ponosna i sretna na sve što se dalje bude događalo u školi, da ću punim srcem i dalje živjeti za bolje sutra hrvatskog školstva i NAŠE ŠKOLE, kao i do sada.

Pozdravljam vas od srca!

Ravnateljica Barbara Ferlak