Vijest

Autor: Biljana Fluka, 21. 4. 2013.

Učenici 2. a razreda u pratnji ravnateljice, učiteljice i svoje prošlogodišnje učiteljice iz dnevnog boravka 20. 04. 2013. posjetili su predsjednika RH, Ivu Josipovića.

Nakon pozdrava s predsjednikom, učenici su izveli kratak program. Klara je odsvirala tri kratke skladbe na klaviru, Veronika i Dominik su u narodnim nošnjama odglumili "Snoboke", svi učenici su otpjevali pjesmu "Samoborček", a na kraju su Elena, Lorena, Sara, Magdalena, Klara, Nika, Tia i Anamarija otplesale ples "Mamina lutka". Predsjedniku su se točke veoma svidjele. Nakon toga su učenici predsjedniku postavili mnoga pitanja i pozvali ga da nas posjeti u Čučerju.

Predsjedniku smo poklonili monografiju škole i radove Učeničke zadruge "Čučerski kinč". Predsjedniku su se najviše svidjele ručno oslikane češice s motivom čučerske ruže, a savjetnica predsjednika Zrinka Vrabec Mojzeš naročito se zainteresirala za naš "Spomenek", koji smo pripremili za sljedeću Smotru učeničkih zadruga Grada Zagreba.

Na kraju susreta učenici su se osvježili sokom i zasladili slatkišima.

Susret je protekao u izuzetno ugodnom i vedrom ozračju. Učenici su uživali i dostojno predstavili našu školu i naše mjesto.

izvor: „Ured Predsjednika RH, Tomislav Bušljeta“

U veselom raspoloženju nakon susreta s predsjednikom

Pokloni za predsjednika

Više fotografija pogledajte u Galeriji.