DANI MEDIJSKE PISMENOSTI 2021.

Autor: Sanja Jurić, 21. 5. 2021.

U sklopu Dana medijske pismenosti 2021. Agencija za elektroničke medije, UNICEF i Hrvatski filmski savez i ove godine organizirali su filmski natječaj za djecu i mlade na temu “Mediji i moji osjećaji”Karlo Orešić, učenik 7.b razreda izradio je kratki animirani film Utjecaj medija na život mladih te osvojio prvu nagradu u ovom filmskom natječaju. Tim povodom pozvan je na gostovanje u emisiju Novi valovi dobrote u kojoj će govoriti o tome kako je nastao njegov film i o svojem iskustvu u izradi filmova.

Karlov film možete pogledati na donjoj poveznici, a nešto više o tome kako je nastao film pročitajte u autorovom tekstu.

Poveznica na animirani film: